Magazyn dystrybucyjny dla e-commerce

Jak możemy Ci pomóc

N

Magazynowanie towaru

N

Przygotowanie i wysyłka paczek

N

Wsparcie technologiczne sklepu www

N

Obsługa klienta

N

Obsługa zwrotów i wymian

Nie każdy sklep internetowy musi mieć własny bądź wynajmowany magazyn. W momencie, w którym dopiero rozpoczynasz działalność w obszarze e-commerce, taka inwestycja jest bardzo nieopłacalna. Podobnie dzieje się w przypadku, gdy początkowo niewielki sklep zaczyna coraz bardziej się rozrastać. Takiemu biznesowi – wbrew pozorom – również może nie opłacać się prowadzić własnego magazynu. Dlaczego?

image source for sale has the mind with bravery and courage.swiss site online for cheap sale.there is the best browse around this web-site with top quality.see here forum was hard at superior quality not to mention solutions.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. 

12 + 4 =

Administratorem Państwa danych osobowych jest M.W. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul.  Logistycznej 1, 69-100 w Świecku. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). 

Usługa magazynowa

Posiadanie własnego magazynu e-commerce wiąże się z koniecznością ponoszenia dużych, comiesięcznych wydatków związanych z utrzymaniem obiektu i personelu. Samodzielne magazynowanie generuje olbrzymie koszty stałe, bez względu na wysokość przychodów czy zakres wykorzystania powierzchni obiektu. Branżę e-commerce charakteryzuje także dość duża sezonowość, co w przypadku inwestowania we własne zaplecze magazynowe może wiązać się z kolejnym ryzykiem i ponoszeniem dodatkowych kosztów na jego utrzymanie. Doskonałą alternatywą są w tym przypadku usługi magazynowania świadczone przez zewnętrznych operatorów logistycznych. Ich największą zaletą jest to, że korzystasz wyłącznie z powierzchni, którą zajmuje Twój towar na magazynie, zamieniając tym samym koszty stałe na zmienne. Nie masz potrzeby zatrudniania i szkolenia pracowników, zakupu i serwisowania sprzętu czy ponoszenia opłat za media. Możesz liczyć na profesjonalne usługi magazynowe z infrastrukturą odpowiednią do przechowywania Twoich towarów i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Cennik usług magazynowania odnosi się wyłącznie do wykorzystanej przez Ciebie powierzchni – jesteś więc w stanie przewidzieć całościowe koszty.

Logistyka magazynowa

Oferowana przez zewnętrznego operatora logistyka magazynu to rozwiązanie bardzo korzystne zwłaszcza dla małych sklepów internetowych lub początkujących przedsiębiorców, którzy nie chcą lokować pieniędzy we własne zaplecze magazynowe, specjalistyczny sprzęt i zatrudnianie pracowników. Logistyka i magazynowanie to usługi polecane również tym sklepom internetowym, którym wraz ze wzrostem liczby zamówień powoli zaczyna kończyć się przestrzeń magazynowa lub w przypadku których konieczne jest zatrudnienie dodatkowych pracowników dla obsługi większego wolumenu towarowego.

Magazyn e-commerce

Magazyn dla e-commerce to usługa, która zdejmuje z właścicieli e-sklepów znaczną część dość problematycznych zadań – prowadzenie i utrzymanie magazynu, a także kompletację i wysyłkę zamówień. Magazyn e-commerce zajmuje się tym profesjonalnie, jest więc w stanie o wiele szybciej zrealizować zamówienia klientów, eliminując przy tym ryzyko wystąpienia błędów, które pojawiają się często w przypadku samodzielnej kompletacji towarów. Magazyn dla e-commerce to z jednej strony odciążenie w obowiązkach, z drugiej zaś oszczędność. Koszty usługi mogą być bowiem o wiele niższe niż koszty utrzymania osobnego magazynu wyłącznie na potrzeby swojego sklepu. Zlecenie magazynowania na zewnątrz pozwoli Ci skupić się na ważniejszych z Twojego punktu widzenia aspektach prowadzenia biznesu, np. na marketingu czy pozyskiwaniu nowych klientów.

Magazyn sklepu internetowego

Oferowany przez zewnętrznego operatora magazyn dla sklepu internetowego to doskonały sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, a także na usprawnienie szeregu procesów logistycznych. Magazyn pod sklep internetowy jest wyposażony w odpowiednie regały do składowania towarów, sprzęty niezbędne do ich kompletowania i etykietowania czy wózki widłowe. Korzystając z usług outsourcingowych w ramach magazynu dla sklepu internetowego pozbywasz się kosztów związanych z koniecznością jego kompleksowego wyposażenia, zatrudnienia kadry, ubezpieczenia obiektu czy opłacaniem rachunków za media.

Jak prowadzić sklep internetowy bez magazynu?

Nie każdy sklep internetowy musi mieć własny bądź wynajmowany magazyn. W momencie, w którym dopiero rozpoczynasz działalność w obszarze e-commerce, taka inwestycja jest bardzo nieopłacalna. Podobnie dzieje się w przypadku, gdy początkowo niewielki sklep zaczyna coraz bardziej się rozrastać. Takiemu biznesowi – wbrew pozorom – również może nie opłacać się inwestowanie we własne zaplecze magazynowe. Prowadzenie sklepu internetowego bez magazynu jest możliwe. Wystarczy tylko nawiązać współpracę z dostawcą usług logistycznych dla e-commerce. Razem ustalicie, jakiego rodzaju przestrzeń magazynowa jest Ci potrzebna i jakie warunki powinny w niej panować. Sklep internetowy z obsługą magazynu to doskonały sposób na ograniczenie kosztów i usprawnienie wielu procesów logistycznych, a co za tym idzie zwiększenie skuteczności realizacji zamówień.