Co sprzedawać w internecie? Gdyby odpowiedź na to pytanie była tak prosta, z pewnością każdy przedsiębiorca działający w branży e-commerce odnosiłby upragniony sukces. Nie podlega jednak dyskusji, że sytuacja związana z pandemią ukazała nam, jak ważna we współczesnym świecie jest możliwość robienia zakupów online. Oczekiwania konsumentów w tej kwestii rosną – a my, aby osiągnąć silną pozycję na rynku, musimy im sprostać. A zatem co sprzedawać w internecie w 2021 roku? Podpowiadamy!

Co najlepiej sprzedawać w sieci w 2021 roku? Elektronikę!

Pisząc o tym, co można sprzedawać w internecie w tym roku, nie możemy zacząć inaczej niż od artykułów elektronicznych. To kategoria bardzo obszerna, dlatego nieco sprecyzujemy – w tym roku stawialibyśmy na smartwatche. Zintegrowane ze smartfonami „fitness trackery” cieszą się ostatnimi czasy olbrzymią popularnością i wszystko wskazuje na to, że będą cieszyły się nią nadal. Co się sprzedaje w sieci oprócz smartwatchy? Słuchawki i głośniki bezprzewodowe, kamerki samochodowe czy szczoteczki soniczne. A także wszelkie urządzenia wspierające pracę zdalną. Pisząc o tym, co warto sprzedawać w sieci, musimy wskazać także na hulajnogi elektryczne i drony. Ze względu na ich spore gabaryty przedsiębiorcy nieposiadający własnych magazynów mogą zdecydować się na ich magazynowanie w centrum logistycznym.

Co sprzedawać w internecie? Akcesoria do urządzeń!

Jeśli postanowimy sprzedawać w naszym e-sklepie elektronikę, warto wzbogacić ofertę o różnego rodzaju akcesoria do urządzeń – etui i pokrowce na telefony i tablety, szkła ochronne, selfie sticki, bezprzewodowe stacje ładowania czy powerbanki – na nie zawsze jest popyt!

Produkty ekologiczne – wiedz, co się sprzedaje w internecie!

Z pewnością rozwój świadomości ekologicznej konsumentów to coś, z czego powinniśmy się cieszyć. Także i my możemy zacząć działać dla dobra naszej planety, oferując miłośnikom naturalnego podejścia najwyższej jakości produkty wykonane z biodegradowalnych surowców oraz artykuły wielokrotnego użytku, takie jak butelki, torby czy bambusowe słomki. A także… ekologiczną żywność, w tym wegetariańskie i wegańskie zamienniki mięsa. Wszyscy bądźmy eko, wiedząc, co sprzedawać w sklepie internetowym!

Zabawki edukacyjne i pomoce naukowe

Trudny czas pandemii zmusił tysiące dzieci do pozostania w domach. Nas natomiast – do zapewniania im jak najlepszych warunków do edukacji i rozwoju. Dlatego też dużym zainteresowaniem wśród konsumentów, oprócz urządzeń elektronicznych niezbędnych do nauki, cieszą się także różnego rodzaju pomoce naukowe, jak również zabawki i gry edukacyjne.

Kosmetyki – to, co opłaca się sprzedawać w internecie!

Kosmetyki dla pań i panów to z pewnością jedna z najcelniejszych odpowiedzi na pytanie, co sprzedawać w sieci w 2021 roku. Środki do pielęgnacji włosów, skóry i twarzy to nie wszystko. Warto szczególną uwagę zwrócić na kosmetyki dla mężczyzn do brody i wąsów – m.in. pasty i olejki – a także różnego rodzaju produkty eko, vege i bio! Dowiedz się, jak dotrzeć do potencjalnych klientów – zajrzyj do naszego artykułu!

Co sprzedawać w sieci latem, a co zimą?

Prowadząc sklep internetowy i zastanawiając się, co i jak sprzedawać w sieci, powinniśmy także uwzględniać trendy sezonowe. W trakcie nadchodzącego lata z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyć się klimatyzatory i wentylatory. A także artykuły uprzyjemniające nam spędzanie czasu wolnego na dworze – grille, trampoliny czy baseny ogrodowe. Zimą z kolei możemy postawić na różnego rodzaju ozdoby, świeczki, aromatyczne herbaty czy lampki świąteczne.

Zadbaj o logistykę e-sklepu!

Odpowiedzieliśmy już, co najbardziej się opłaca sprzedawać w internecie w tym roku. Jak jednak poradzić sobie z realizacją wszystkich zamówień, których – szczerze w to wierzymy – będzie naprawdę sporo? Jeśli nie chcemy być odpowiedzialni za wszelkie prace magazynowe, a także przygotowywanie zamówionych produktów do wysyłki, interesującym rozwiązaniem może okazać się nawiązanie współpracy z firmą oferującą usługi logistyczne dla firmy. Profesjonalny dostawca rozwiązań dla branży e-commerce, taki jak MW Logistics, jest w stanie ułatwić przedsiębiorcy pracę na wiele sposobów – m.in. oferując magazynowanie asortymentu sklepu, fulfillment, czy też usługi takie jak fachowa obsługa klienta oraz nadzór nad zwrotami i reklamacjami. Wiedząc, co sprzedawać w internecie, żeby zarobić i dbając o niezawodną logistykę, jesteśmy o krok od sukcesu w 2021 roku!